18/05/2024

Gudvudas ātruma festivāls

No 30.jūnija līdz 3.jūlijam Lielbritānijā deviņpadsmito reizi risināsies nu jau tradicionālais un ļoti populārais Gudvudas Ātruma festivāls. Kā jau ierasts, pasākumā varēs aplūkot gan pavisam antīkus spēkratus gan arī līdz šim plašākai publikai nerādītus jaunos superautomobiļus Ferrari FF, Lamborghini Aventador, Pagani Huayra un Hulme Can Am Spyder.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, Gudvudā notiks arī nozīmīgām gadadienām veltīti pasākumi un būs aplūkojamas speciālas ekspozīcijas. Par godu Indy 500 sacīkšu simtgadei būs izstādītas vairāk kā 40 sacīkšu automašīnas, kuras piedalījušās un uzvarējušas šajās leģendārajās sacīkstēs. Īpaša ekspozīcija paredzēta Jaguar automobiļiem – šogad slavenākajam no Jaguar saimes – lieliskajam E-type modelim apaļa 50 gadu jubileja. Līdztekus klasiskajiem Jaguar automobiļiem būs aplūkojami arī jaunākie sportiskie eksemplāri.

Nu un, protams, Ātruma festivāls neiztiks bez tradicionālās sacīkstes, kurā šogad Nissan automobiļi plāno piedalīties visai netradicionālā veidā. Kaskadieris Terijs Grants ar Nissan Leaf elektromobili plāno trasi izbraukt atpakaļgaitā un vēlāk ar Nissan Juke šo pašu maršrutu veikt, braucot tikai uz diviem riteņiem.

Sīkāka informācija par pasākumu: Goodwood Festival Of Speed

Par RETROTEHNIKA

Check Also

Youngtimer Rally Sigulda 2015

Youngtimer Rally Track Day 2015

YTR Ventspils 2015

Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās aizraujošais Youngtimer Rally Ventspils 2015. Jau agrā sestdienas rītā Ventspils Ostas …