12/07/2024

Youngtimer Cars&Coffee

Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies pirmais Latvijas Antīko automobiļu kluba (AAK) rīkotais Youngtimer Cars&Coffee pasākums Riverside kempinga teritorijā, Ķīpsalā, Matrožu ielā 15. Pasākumam jau ir pieteiktas vairāk kā 120 automašīnas no Latvijas un Lietuvas un dalībnieki turpina vēl pieteikties.

“Youngtimer Rally kustība šogad svin savu 5 gadu jubileju un šis ir lielisks veids kā sākt jubilejas sezonu – visiem entuziastiem sabraukt kopā uz svētdienas kafiju un atrādīt savus spēkratus,” stāsta Youngtimer Rally organizators Valts Ceplevičs. “Šis ir pirmais šāda veida pasākums, ko organizē AAK. Esam ļoti patīkami pārsteigti par dalībnieku atsaucību, kas nu jau tuvojas lielākajiem Rīga Retro pasākumiem. Būs apskatāmas tiešām ļoti interesantas un mūsu platuma grādos retas automašīnas. Šogad aktīvi ir arī auto klubi, kas pie mums ieradīsies ar saviem interesantākajiem automobiļiem – Mercedes-Benz Club Latvia, Minimania.lv, Alfa Romeo īpašnieku klubs, Latvijas SAAB klubs, Latvijas Volvo klubs u.c.”

Par īpašām balvām dalībniekiem ir parūpējušies Youngtimer Rally atbalstītāji – CareClinic, ScaleModels.lv, LuxExpress, Niceplace Mansards. Pasākumā būs iespēja arī iepazīties ar atbalstītāju piedāvājumiem.
Pasākums skatītājiem būs atvērts no 11:00. Automašīnas aicinām novietot atļautās vietās Ķīpsalā un pasākuma vietā ievērot kārtību un nekādā veidā nebojāt automobiļus. Skatītājiem ieeja bez maksas.
Informāciju par pasākumu, reģistrācija un dalībnieku saraksts – www.youngtimerrally.lv

Par RETROTEHNIKA

Check Also

Youngtimer Rally Track Day 2015

YTR Ventspils 2015

Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās aizraujošais Youngtimer Rally Ventspils 2015. Jau agrā sestdienas rītā Ventspils Ostas …

Youngtimer Rally Ventspils 2015

No 4. līdz 5. jūlijam norisināsies gada lielākais Youngtimer automobiļu pasākums «Youngtimer Rally Ventspils 2015», …